fbpx

Elektronik Hurda Fiyatları

 

HURDA MAKİNE KARTLARI FİYATLARI - HURDA TELEVİZYON KART FİYATLARI - HURDA YEŞİL KART FİYATLARI - HURDA RAM FİYATLARI - HURDA İŞLEMCİ FİYATLARI - HURDA CEP TELEFONU ANAKART FİYATLARI - HURDA TUŞLU TELEFON ANAKART FİYATLARI - HURDA AKILLI TELEFON KART  FİYATLARI - AB KART FİYATLARI (orta kalite) - B KART  FİYATLARI (düşük kalite)- C KART FİYATLARI (düşük kalite) - HURDA ÇÖP KART FİYATLARI -HURDA SERVER FİYATLARI

elektronik hurda elektronik hurda, elektronik kart, hurda işlemci, hurda ram,

Elektronik Hurda Fiyatları

Elektronik ürünlerin iç kısımlarında bulunan ve geri dönüşüme dâhil olan elektronik malzemeler olarak bilinir. Elektronik hurda tekrar üretim sektörüne kazanılması için önce geri dönüşüme girer. Elektronik hurdalar tekrar üretime hazır hale getirilemez. İlk kullanılacağı yer sadece geri dönüşüm olmalıdır. Elektronik Hurda fiyatları genelde piyasada değişkendir. Size en iyi fiyatı sadece E Geri Dönüşüm olarak biz sunacağız. Doğru ve kurumsal işi bizden alacaksınız.
Elektronik Hurda elektronik ürünlerin içerisinde bulunan elektronik parçalardır. Bu parçaların bir kısmı sadece arıza görse de hepsi arızalı olmayabilir. Ancak kullanım alanı olmuyor ise bu ürünler elektronik hurda olarak geçer ve geri dönüşüme gönderilir. Elektronik hurdalar denilince aklımıza gelen ürünler elektronik olarak kullandığımız tüm ürünler ve parçaları olarak düşünülebilir.

 

Hangi Hurdaları Alıyorsunuz?

Televizyon, radyo, modem, ağ cihazları, telefon, akıllı telefon, bilgisayar, laptop, sunucu, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı hatta ütü gibi ufak aletler de dâhil olmak üzere bunların iç kısımlarındaki elektronik parçalar, kartlar birer elektronik hurdadır. Özelikle elektronik hurda olarak geçen kartlar Makine kartları, Yeşil Kart, Çöp Kart, C kart, B kart, AB kart, Server ve Ana kart, Santral Hurdası, Finger Kartlar, Ses Kartı, Ekran Kartı, Telefon Board, Akıllı Telefon Anakartı, Server Sunucu anakartı, Çin Anakart, Eski Nesil Anakart, Televizyon Kartları, İşlemci, Ram gibi kart ve board hurdalarıdır. Bunların satışı esnasında kesinlikle piyasa içinde ciddi farklar olabilir ancak yine size en iyi fiyat garantisi ile E Geri Dönüşüm destek olacaktır.

AB Hurda scaled
Tuslu Telefon Board Hurdasi scaled

Elektronik Hurda Nereye Satılır?

 

Hurdacılık sektörü ülkemizde oldukça gelişmiş bir sektördür. Her geçen gün hurdacılar çoğaltmakta ve bu sektör hızla yayılım göstermektedir. Her geçen gün kesinlikle her yerde her nokta da bir hurdacı bulma imkânımız oldukça fazladır. Ellerinizdeki hurdaları hızla satışa çıkarabilir ve satış işlemini gerçekleştirebiliriz. Elektronik hurdalar da her hurdacı tarafından alınır. Satış yapmak istediğiniz takdirde zorlanma yaşanmaz ve kolaylıkla elden çıkarabilirsiniz ancak size en dürüst ve en kurumsal hizmeti E Geri Dönüşüm olarak biz vereceğiz. En iyi fiyat garantisi ve en iyi hizmet anlayışımızla sizlere lisanslarımızla destek vereceğiz. Elektronik hurda fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Eğer kullanılacak potansiyele sahip iseler ve hurda olarak değerlendirmek isterseniz de bu ürünler ikinci el olarak değil hurda olarak satılır. Zaten kullanılmaz ise kesinlikle E Geri Dönüşüm’e verilmelidir ki, ayrıştırılıp geri dönüşümde kazandırılsın. Bu en doğru karardır. Böylece doğa korunmuş olur. Buda insanlık için oldukça faydası olan bir durumdur. Elektronik hurda fiyatları hurda piyasasında kesinlikle en iyi fiyatı bizden alabilirsiniz.

Elektronik Hurda Fiyatları Nedir?

Elektronik hurda fiyatları firmalar arasında farklılık gösterir ve piyasa içinde alıcı kurumun İşleyişi açısından birkaç basamak oynar, o da çok ciddi farklardır. Elektronik Hurdalar ile ilgili her bilgiye https://www.egeridonusum.com/e-atik-bilgi  linkini tıklayarak sitemize erişim sağlayabilirsiniz.

hurda fiyati

Elektronik Hurda Fiyatları İçin iletişime Geçin

Bize İletişim Numaramınızdan / Whatsapp Fiyat Teklif Hattımızdan / Sosyal Medya Hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim 
İzmir
Samurlu Mah. 1244 Sk. No: 18-I Aliağa / İzmir

E Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi ©   Elektronik Atık - Elektronik Hurda - C Kart Hurdası - Çöp Kart Hurdası - Elektronik Kart Hurdası - Titanyum Hurdası - Karbür Hurdası - Bakır Hurdası - Sarı Hurdası - Alüminyum Hurdası - Demir Hurdası - Krom Hurdası - Talaş Hurdası

Translate »