BİZ KİMİZ

İlk olarak, ülkemizde hurda / geridönüştürülebilir ürünlerin ve elektronik atıkların gereksizce depolandığını ve yanlış yerlerle çok ucuz fiyatlara satıldığını bilen ve bunun bilincinde olan bir ekibiz. Ancak bizler, daha ileri seviyede doğaya ihtiyaç duyduğumuz gerçeğiyle çok kısa bir süre sonra yüzleşeceğiz. Bu konuda neler yapabiliriz diye durup düşündüğümüz noktada; şuna karar verdik! Eğer elektronik atıklar ve hurda / geridönüştürülebilir ürünlere sahip kişiler satamıyor ya da satacak yer bulamıyorsa, bizler onların ayaklarına gidecek ve bilinçlendirecektik. Hayata geçirmeye başladığımız bu projeyi iş olarak görmekten ziyade, yaşama iyi bir hizmet olarak görmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Hurda / geridönüştürülebilir ürünleri ve elektronik atıkları alıp toplayabilecek lisanlarımız mevcut. Mücadelemizin uzun soluklu, maddi ve manevi açıdan fayda sağlayacak değerde olması. Bu nedenle doğayı ve yalnızca insan sağlığını değil tüm canlıların sağlığını önemsiyor oluşumuz. Sonuç olarak geri dönüşüm için verdiğiniz e-atıkların karşılığında kazanç sağlamanız. Ancak asıl amacımız sürdürdüğümüz bu faaliyet ile toplumun bilinçlenmesini amaçlamamız. Her şeyden önce e-atık geri dönüşümünün faydalarını daha fazla kişiye duyurmak adına dijital ortama da yaptığımız işleri yansıtmamız. Ayrıca dinamik ve gerçekçi ekibimiz, temiz çevre bilincini topluma aktarma hevesimiz ile, yorulmadan hizmet verdiğimiz için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. En önemlisi sizlerde bizimle beraber geri dönüşüm anlayaşını hayata geçirmek istiyorsanız, çalışmalarımızda bize destek verebilirsiniz.

 

Sosyal Medya

Sosyal Medya Hesaplarımız İçin Aşağıdan Bize Ulaşın;

Linked - in

Youtube

İletişim 
İzmir
Depo - Samurlu Mah. 1244 Sk. No: 18-I Aliağa / İzmir
İstanbul
Merkez Ofis - Orta Mah. Erk Sk. No: 7/23 Tuzla / İstanbul

E Geri Dönüşüm ©   Elektronik Atık - Elektronik Hurda - C Kart Hurdası - Çöp Kart Hurdası - Elektronik Kart Hurdası - Titanyum Hurdası - Karbür Hurdası - Bakır Hurdası - Sarı Hurdası - Alüminyum Hurdası - Demir Hurdası - Krom Hurdası - Talaş Hurdası

Translate »