fbpx

HURDA FİYATLARI

Güncel Hurda Fiyatları, Hurda Fiyatlari, Geri Dönüşüm ve Hurda Fiyatları

elektronik hurda elektronik hurda, elektronik kart, hurda işlemci, hurda ram,

Elektronik Hurda Fiyatları

Elektronik hurda, elektronik ürünlerin iç kısımlarında bulunan elektronik malzemeler bir çok alanda bulunur. Telefon, Tablet, Bilgisayar, Ev Eşyaları, İş Makineleri, Fabrikalar, Üretim Tesisleri gibi yerlerde kullanılır ve ıskartaya çıkan ürünler hurdaya atılır. En İyi Fiyat Garantisiyle Bizimle Değerlensin!

karbur uc hurdasi

Karbür Hurda Fiyatları

Karbür maddesi, metallerin ve ametallerin yüksek sıcaklık altında birleşmesi sonucu ile ortaya çıkan metal sınıfında incelenir. CNC tezgahlarında ve torna tezgahlarında kullanılır ve ıskartaya çıkan ürünler hurdaya atılır. En İyi Fiyat Garantisiyle Bizimle Değerlensin!

Titanyum hurda titanyum talas

Titanyum Hurda Fiyatları

Metalik ve parlak bir görünüme sahip olan titanyum,her alanda rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Medikal, Havacılık ve bir çok sektörde kullanılır ve ıskartaya çıkan ürünler (Titanyum Talaşı gibi ) hurdaya atılır. En İyi Fiyat Garantisiyle Bizimle Değerlensin!

hurda bakir fiyati

Bakır Hurda Fiyatları

Hurda bakır fiyatları öğrenmeden ürünleri teslim etmemeniz önerilir. Özellikle kaliteli bakır hurdalarınızı çok ucuza satmamanız için bu önemlidir. Pano bakır, Lama bakır, Kablo bakır, Soyulmuş Bakır gibi ürünler hurdaya atılır. En İyi Fiyat Garantisiyle Bizimle Değerlensin!

demir talasi

Demir Hurda Fiyatları

Hurda sektöründe belli bir düzenin oluşturulduğu bilinir. Özellikle alım yapan kişinin ve satım yapan kişinin hakları korunarak bir fiyat belirlenir. Hurdalarınız En İyi Fiyat Garantisiyle Bizimle Değerlensin!

hurda demir fiyati

Güncel Hurda Fiyatı

Belirlenmiş olan güncel hurda fiyatları, dakikalar içinde değişse de firmamızda da bu durumun anında güncelleniyor olduğunu bilmeniz gerekir. Hurdalarınız En İyi Fiyat Garantisiyle Bizimle Değerlensin!

Hurda Fiyatları Hakkında

Hurda Fiyatları


Hurda ve Geri Dönüştürülebilir ürünlerin fazlasıyla artışı günümüzde oldukça yaygınlaşmaya başlayan bir soruyu ortaya çıkardı. Huda Fiyatları ne kadar? Hal böyle olunca da hurda fiyatları listesi, hurda / geri dönüştürülebilir ürünleri olan kişiler için çok önemli bir hale geldi. Listelerin yayınlanması ile birlikte alım – satım işiyle uğraşanların gözlerini listelere çevirdiği görülür. Hurda fiyatları incelendiğinde her hurda türünün farklı fiyatlar ile alınıp satıldığı görülür. Ayrıca hurda türünün yanı sıra hurdanın kilosu kadar da ödeme yapılır. Belli bir tonun üstüne geçilmesi halinde ağırlığınca ödeme yapılır. E Geri Dönüşüm olarak İzmir ve çevre illere yerinde atık toplama hizmetiyle en iyi fiyat garantisini sunuyoruz!

karbur uc hurdasi
hurda demir fiyati

Hurda Fiyatlarında Kilo Faktörü


Hurda fiyatları listesi açıklandığında, en az 20 kiloya kadar olan hurda miktarının en düşük fiyat ile ücretlendirildiği görülür. Ne kadar çok hurda toplanırsa o kadar ücret alınır. Aynı şekilde hurda olarak sattığınız ürünün de bakır, demir gibi kaliteli elementler olması büyük önem arz eder. Karton gibi hafif kilosu olan hurdaların hurda fiyatları listesi ise kilo bazlı olduğu için çok fazla getirisi olmaz. Karton hurdalarının bu yüzden daha fazla toplanıp biriktirilmesi önemli bir detaydır. Aksi takdirde gelir getirisi çok da fazla olmaz.

Değişen Hurda Fiyat Listeleri


Günümüzde her gün farklı değişiklikler oluyor. Bu durum hurda fiyatları konusunu da etkilemiştir. Günlük olarak bile hurda fiyat listelerinin değiştiğini görebilirsiniz. Bu yüzden de günlük olarak elinizdeki hurdaları satabilirsiniz. Biz E Geri Dönüşüm olarak sizlere güncel fiyatlarımızdan fiyat teklifi veriyor ve sürekli fiyatlarımızı güncel tutarak anında yerinde atık toplama hizmeti sunuyoruz. Siz de hurda / geri dönüştürülebilir ürünlerinizi E Geri Dönüşüm İle Değerlendirin!

Tuslu Telefon Board Hurdasi scaled
Titanyum hurda titanyum talas

1 Kilo Demir Hurdası Ortalama Ne Kadardır?

 

En çok alım satımı yapılan hurdaların başında demir hurda gelir. Peki, 1 kilo demir hurdası fiyatı ortalama ne kadardır? Kalite bazlı olarak verilen fiyatlandırma sistemi, demirin sınıflara ayrılması sonucunda ücreti belirler. 3.sınıf demir ile 1.sınıf demirin farklı fiyatları olur. Demir hurdası alımı yapan yerler özellikle kalitenin ölçülmesi sonrasında ücret ödemesini yapar. Özellikle ağırlık faktörünün etkili olduğu bu ürünlerde kaliteye göre ödemeler yapılır. Alınacak olan hurdanın krom hurdası ve bakıra nazaran daha az bir ücretlendirmeye tabii olduğu söylenebilir. Bunun için de fiyat teklifimizde olan hurda fiyatı dikkatle incelenmelidir. Fiyat teklifinizi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Geri Dönüşüm Fiyatından Önemlidir

 

Hurdaların fiyatları kadar geri dönüşme katkı sağlaması yönü daha ağır basar. Bu yüzden de sadece çevreye ve insanlığa katkı sağlamak amacıyla da hurda toplamacılığı yapan kişiler bulunur.

E Geri Dönüşüm İzmir Elektronik Hurda

Hurda Fiyatları İçin İletişime Geçin

 

Bize İletişim Numaramınızdan / Whatsapp Fiyat Teklif Hattımızdan / Sosyal Medya Hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim 
İzmir
Samurlu Mah. 1244 Sk. No: 18-I Aliağa / İzmir

E Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi ©   Elektronik Atık - Elektronik Hurda - C Kart Hurdası - Çöp Kart Hurdası - Elektronik Kart Hurdası - Titanyum Hurdası - Karbür Hurdası - Bakır Hurdası - Sarı Hurdası - Alüminyum Hurdası - Demir Hurdası - Krom Hurdası - Talaş Hurdası

Translate »